Скільки часу була включена електрична мережа, якщо робота по переміщенні електричних зарядів в

мережі постійного струму дорівнює 25,34Дж? Напруга в мережі — 0,059кВ, а сила струму — 1,3мА. Відповідь заокругли до десятих. хв

Ответы на вопрос

Отвечает Елена Усадьба-Алтын-Торбок.
Для визначення часу, протягом якого була включена електрична мережа, можна скористатись формулою роботи:

Робота = Напруга * Сила струму * Час

Підставляючи дані з умови, отримаємо:

25,34 Дж = 0,059 кВ * 1,3 мА * Час

Перетворимо одиниці в СІ: 0,059 кВ = 0,059 В, 1,3 мА = 0,0013 А

25,34 Дж = 0,059 В * 0,0013 А * Час

Розрахуємо час:

Час = 25,34 Дж / (0,059 В * 0,0013 А)

Час ≈ 342,2 секунди

Однак, умова просить відповідь у хвилинах. Тому перетворимо час з секунд на хвилини:

Час (у хв) = 342,2 с / 60 с/хв

Час (у хв) ≈ 5,7 хвилин

Отже, електрична мережа була включена протягом приблизно 5,7 хвилини.
Отвечает Жугарева Аня.

Ответ:

Дано:

А=25,34 Дж;

U=0,059 кВ=0,059*10^3 В=59 В;

І=1,3 мА=1,3*10^-3 А.

Знайти t.

A=U*I*t, звідси знаходимо t=A/U*I=25,34/59*1,3*10^-3=330 сек=5,5 хв.

Объяснение: