З якою швидкістю рухається комаха, що летить у прямокутній кімнаті, якщо відстань від неї до стелі

змінюється зі швидкістю 1м/с, а до кожної іздвої суміжних стін зі швидкістю 2м/с та 3м/с відповідно

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ:

Объяснение:

V1 = 2м/с

V2 = 3м/с

V3 = 1м/с

V = ?

движение мухи в 3D

Найдем результирующую скорость относительно стен по теореме Пифагора

V12 = √(V1^2 + V2^2) = √(2^2 + 3^2) = √(13)

Найдем результирующую скорость от скоростей относительно потолка и результирующую относительно обеих стен по теореме Пифагора

V = √(V12^2 + V3^2) = √(13 + 1^2) = √(14) = = 3.7 м/с