Визначте силу струму при короткому замиканні батарейки з ЕДС 12 В, якщо при замиканні її на

зовнішній опір 3 Ом струм у колі дорівнює 2 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Жасталап Фазыл.

Ответ:

Дано:

ЕРС=12 В;

R=3 Ом;

І1=2 А.

Знайти І2.

1. І1=EPC/r+R, звідси знаходимо внутрішній опір батарейки:

r=(EPC-I1*R)/I1=(12-2*3)/2=3 Ом.

2. Визначаємо силу струму при R=0, що відповідає короткому замиканню батарейки:

І2=ЕРС/r+R=EPC/r=12/3=4 Ом.

Объяснение: