Обчислити роботу, здійснену у провіднику при проходженні по ньому 50 Кл електрики, якщо напруга на

його кінцях дорівнює 120 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненко Арина.

Ответ:

Дано:

q = 50Кл

U = 120В

------------

А-?

Формула для розв'язання:

U= А/q .

А= 120 × 50 = 6000 (Дж) = 6 (кДж) .

Відповідь : 6 кДж .

Отвечает Ельников Ринат.

Ответ: 6кДж

Объяснение:

Дано:

q=50Кл

U=120В

------------

А-?

А=Uq=120*50=6000Дж=6кДж