Знайти S класу довжина 5 м 5,2 м 20 м ширина 8,4 м ПРОШУУУУ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бараниченко Юлия.

Ответ:

Приветик, я напишу способ решение задачи по которому решаем мы. Если помогла то лучший ответ поставь пожалуйста)

Объяснение:

Для знаходження площі класу, потрібно помножити його довжину на ширину. У вас є три окремі класи з вказаними розмірами:

Площа першого класу:

S1 = (5 м) * (8,4 м) = 42 м².

Площа другого класу:

S2 = (5,2 м) * (8,4 м) = 43.68 м².

Площа третього класу:

S3 = (20 м) * (8,4 м) = 168 м².

Отже, площа кожного класу відрізняється, і вони мають такі площі:

Перший клас: 42 м²

Другий клас: 43.68 м²

Третій клас: 168 м².