Сила пружності 40 kH розтягує пружину на 80 мм. Яку силу слід прикласти, щоб розтягнути цю пружину

на 500 мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Esenov Miyrzhan.

Ответ:60Н

Объяснение:F1=40Нх1=8см=0,08мх2=12см=0,12м=============F2-?По закону Гука:F=kxk=F1/x1=40/0,08=500Н/мF2=k*x2=500*0,12=60Н