Яку кількість теплоти віддає 5 л олії при охолодженні від 50 °С до 10 °С? допоможіть будь ласка

мені дуже потрібна вона зараз і розвязання повинне бути з умовою

Ответы на вопрос

Отвечает Зимов Александр.

Ответ: 312,8кДж

Объяснение:

Дано:

V=5л=0,005м³

t2=10°C

t1=90°C

c=1700Дж/кг°С

ρ=920кг/м³

-------------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)=cρV(t1-t2)=1700*920*0,005*(50-10)=312800Дж=312,8кДж