Маса радіоактивного срібла у зразку за 210 діб зменшилася у 8 разів . Визначте період піврозпаду

цього ізотопу .

Ответы на вопрос

Отвечает Михалёв Арсений.
M=m₀*1/2^n
m/m₀ =1/2^n
1/8= 1/2^n
n=3
n=t/T    ---> T=t/n, T=210/3 =70 дiб