1.Плечі важеля, який перебуває у стані рівноваги, мають довжини 0,4 м і 30 см. До коротшого плеча

прикладено у вертикальному напрямку силу 120 Н. Яку силу прикладено у вертикальному напрямку до довшого плеча? Масою важеля можна знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Кирилл.

F = 0,3м * 120Н / 0,4м = 90Н

Отвечает Яковлев Александр.

Ответ:

90 Н

Объяснение:

Умова рівноваги важелю : F_{1}·l_{1}=F_{2}·l_{2}

Виводимо формулу для знаходження сили, прикладеної до довшого плеча: F_{2}=\frac{F_{1}l_{1}  }{l_{2} }.

Проводимо обчислення: F_{2}= 0,3 м· 120 Н/0,4 м= 90 Н