СРОЧНО 50 баллов!!! Плечі важеля, який перебуває у стані рівноваги, мають довжини 45 см і 15 см. до

довшого плеча прикладено у вертикальному напрямку силу 24 н. яку силу прикладено у вертикальному напрямку до коротшого плеча? масою важеля можна знехтувати. відповідь дати в н з точністю до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдинова Самира.

Ответ:

72H

Объяснение:

\frac{F1}{F2} =\frac{d2}{d1}

d2=\frac{F1}{F2} *d1

d2=\frac{45}{15} *24=3*24=72