СРОЧНО ФИЗИКА 9 КЛАСС (20б. дам) У човен масою 120кг, що проплив під мостом, опустили з моста

ящик 40кг. Якою стала швидкість човна? Початкова швидкість його руху була 2 м/с. Опір води не враховуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Макс.
M=120 кг      m=40 кг     v1=2 м/с     v2=?
===
Закон сохранения импульса
M*v1=(M+m)*v2
v2=M*v1/(M+m)=120*2/(120+40)=1.5 м/с
=============================