З якою швидкістю впаде на землю тіло, яке кинули вертикально вниз зі швидкістю 10м/с, з висоти 30м?


Ответы на вопрос

Отвечает Зияб Билал.
Спочатку Кінетична Енергія тіла дорівнювала Е(кінет.) =  (m *(V (початк .))²)/2 = 50*m, а потенціальна  Е(потенц.) = m*g*h=300 *m.  Тіло впаде на землю з максимальною кінетичною енергією , що дорівнює Е(кінет.) + Е(потенц.) = 350*m = (m *(V)²)/2 , отже , (V)² = 700 ,V = 26,4 м/с