Людина масою 60 кг що рухається з шв 6 м/с стрибнула у візок масою 30 кл з якою швидкістю

рухатиметься візок

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Даша.
M1*v1=m2*v2
v2=m1*v1/m2=60*6/30=12м/с