Спортсмен штовхає ядро з початковою швидкістю 18 м/с під кутом 45° до горизонту. Визначте час

польоту ядра.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Женя.

Ответ:Дано:

v₀=18м/с

d=45 градусів

g = 10 м/с²

-----------------------

t - ?

Розв’язування:

t=2*V₀ *sind

        g

t=2*18*sin45= 3,53 c

      10

t=2*18*√2/2  = 3,53 c

      10

Відповідь:3,53 c

Объяснение:......