Яка напруженість однорідного електричного поля,якщо під час переміщення зарядку 5 нКл на відстань 1

м була виконана робот 0,5 мкДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Елизавета.

А=qEd

E=A/qd=5*10⁻⁷Дж/(1м*5*10⁻⁹Кл)=100В/м