Визначити зміну індукції магнітного поля, якщо при її зміні за 0,5 сек у витку площею перерізу

50см² виникає ЕРС індукції 0,1 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.

50 см²=0,05 м².

E=ΔФ/Δt=SΔB/Δt.

ΔB=EΔt/S=0,1•0,5/0,05=1 Тл