Коловий виток з площею S = 100 см^2 знаходиться в однорідному магнітному полі з індукцією 1 вб/м^2.

Площина витка перпендикулярна до напряму магнітного поля . Визначити середнє значення ЕРС індукції, яка виникає у витку при вимиканні поля протягом часу t = 0.01c

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Семён.
S=10^-4 м²    B=1 Тл    Δt=0.01 c    E=?
===
E=ΔФ/Δt=B*S/Δt=1*10^-4/0.01=0.01 B
=============================