Знайти коефіцієнт поверхневого натягу води, якщо в капілярі діаметпом 1 мм, вона піднімається на

висоту 32,6 мм

Ответы на вопрос

Отвечает Силаков Игорь.

h=4*сигма/p*g*d   сигма=h*p*g*d/4=32,6*10^-3*10^3*10*10^-3/4=81,5*10^-3 Н/м