epc джерела електричної енергіі дорівнює 220 b внутрішній опір - 1,5 ом при якому опорі зовнішнього

ділянки кола сила струму буде дорівнювати 4 A

Ответы на вопрос

Отвечает Муслимова Жанёка.
Е - буква эпсилон, я ее не могу написать

Е=I*(r+R)=Ir+IR;
IR=E-Ir
R=(E-Ir)/I
R=(220-4*1,5)/4=53,5 (Ом)
Ответ: 53,5 Ом