Після протягування дроту через волочильний верстат довжина її збільшилася в 4 рази. Яким стало опір

цього дроту, якщо до волочіння її опір було 20 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Адайкин Борис.

R1=20 Ом  L2/L1=4   R2=?

===

V=S1*L1=S2*L2   (объём не изменился)

L2/L1=S1/S2

R1=po*L1/S1

R2=po*L2/S2

R2/R1=L2*S1/(L1*S2)=(L2/L1)²=4²=16

R2=16*R1=16*20=320 Ом

============================