Визначте висоту підняття і дальність польоту сигнальної ракети, випущеної з швидкістю 40 м/с під

кутом 60 градусів до горизонту! (фізика 8-9 клас Римкевич)​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Лиля.

hm=V0^2*sin^2a/2*g=40^2*0,87^2/2*10=60,5 м   S=V0^2*sin2*a/g=40^2*0,87/10=140 м