Знайти силу струму провідника завдовжки 7 см магнітна індукція 0,6 сила ампера 0,15 н​


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.

Ответ:

Сила тока в проводнике прибл. 3.5

Объяснение:

F=BIl

I=F/lB=0,15/0,6×7×10^-2=3,5 А