Тягарці масами 250 і 750 г закріплені на кінцях нерозтяжної нитки , перекинутої через нерухомий

блок.Вважайте , що тертя відсутнє , блок і нитка - невагомі : g - 10м/с"2. Визначте модуль прискорення тягарців.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитенкова Яна.

a=(m2-m1)g/(m1+m2)

а=(750-250)*10/250+750=0,5м/с²