Два резистори що мають опори 2 і 3 ом зєднали паралельно до постійної напруги 12В якою є сила струму


Ответы на вопрос

Отвечает Сагынтаев Бекболат.

Параллельно два сопротивления
R=2*3/(2+3)=6/5 ом
закон ома
I = U/R = 12/  (6/5) = 10 А