4. По горизонтальній дорозі починають везти санки з вантажем за мотузку, що утво- рює з

горизонтом кут 30°, прикладаючи зусилля 450 Н. Визначте роботу за 10 с руху, якщо відомо, що за 20 с руху санки набувають швидкості 6 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Жуклин Андрей.

Ответ:

≈ 5735.5 (Дж)

Объяснение:

Дано:

Починають везти => v₀ = 0 м/с

α = 30°

F = 450 Н

t = 10 с

Δt = 20 c

Δv = 6 м/с

А - ?

Розв'язання

В Си ничего не переводим, и так все в ней.

s = v₀t + \frac{at^{2} }{2\\}; v₀t = 0

A = F*s*cos α

a = Δv / Δt

s = 0 + (Δv*t²) / (2*Δt)

Вставляємо значення у формули:

s = \frac{6*100}{2*20} = 3*5 = 15 (м);

A = 450*15*\frac{\sqrt{3}}{2} ≈ 450*15*0.85 = 5735.5 (Дж).