Визначте кількість речовин у тілі що складається з 3,6*10^20 атомів


Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Лера.

Ответ:

Объяснение:

ν=N/N(Авогадро)

ν=(3,6*10)^20/(6*10^23)=0,6*10^-3 моль