ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Три однакові металеві кульки зарядили різнойменними зарядами, які

дорівнюють -78 нКл, 99 нКл і q нКл (q - невідоме число). Після цього кульки привели в зіткнення, а потім розвели в різні боки. Після виконання всіх зазначених дій заряд третьоїкульки дорівнює 6 нКл. Чому дорівнював заряд третьоїкульки (в нКл) на початку експерименту?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

сумарний заряд всіх кульок після дій 6 * 3 = 18 нКл

значить 18 = - 78 + 99 + q

q = 18 + 78-99 = - 3

заряд кульки був - 3 нКл