Сила струму у провіднику 0,25А.Який заряд проходить через нього за 2 хвилини


Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Инна.

Ответ:

q=I×t = 0.25×120 = 30 Кл

Объяснение: 2 хв = 120 с