ПОМОГИТЕ 0,1кг азоту нагрівають при постійному тиску від 20°С до 100°С. Яка кількість теплоти

поглинається про цьому? Яку роботу виконуе газ? (Ср-1000Дж/кг-К).​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Руслана.

Ответ:

Q = cmΔt = 1000 * 0.1 * 80 = 8000 Дж = 8 кДж

Объяснение:

Дано:

m = 0.1 кг

Δt = 100 - 20 = 80°C

c = 1000 Дж/кг * °С

Найти:

Q - ?