Доведіть,що трикутник зі сторонами 12см,35см і 37см є прямокутним.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатов Ильмир.

Ответ:a=12,b=35,c=37

37=35+37

1369=1225+144

Объяснение:квадрат гіпотинузи дорівнює сумі квадрата какетів

Отвечает Мстиславская Анастасия.

Ответ:a^2+b^2=c^2(теор. Піфагора)

12^2+35^2=37^2

37-гіпотенуза(сама довга сторона)

35 та 12 - катети

Объяснение: