Сила струму що йде по провіднику дорівнює 2 Ампера який заряд проходить по провіднику за 10 хвилин?


Ответы на вопрос

Отвечает Черников Ваня.

Ответ:

1200Кл

Объяснение:

10хв = 600с

I=g/t

g=I*t=2A*600с=1200Кл

* - помножити

/ - поділити