Скільки часу тривало нікелювання, якщо у процесі електролізу на виробі осів шар нікелю масою 3,6 г

за сили струму 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Даша.

Ответ:6 мим

Объяснение:

Потому что за формулой m=k*q q= m/k

И за формулой I=q/t t= q/I t=m/k/I = 6 мин