Дві електричні лампочки опором 200 Ом і 240 Ом включені послідовно в мережу напругою 220 В. Чому

дорівнює сила струму в кожній лампі?

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

Ответ:0,5 вт

Объяснение:

При послідовному з'єднанні провідників сила струму, що проходить через провідники, буде однакова.

Визначимо опір послідовних провідників.

R = R1 + R2 = 200 + 240 = 440 Ом.

Згідно із законом Ома визначимо силу струму, що проходить через провідники.

I = U / R = 220 / 440 = 0,5 A.

Відповідь: Б) Сила струму на обох лампах дорівнює 0,5 вт