Пристрій розрахований на напругу 5 В і силу струму 20 мА. Його треба приєднати до джерела

постійного струму,напруга між полюсами якого дорівнює 9 В. Визначте опір резистора,який треба приєднати послідовно до даного пристрою.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Леонид.

Ответ:

R=200 Om

Объяснение:

Принцип такой: какое напряжение нужно погасить на даном резисторе ?

4В,  чтобы в сумме было в цепи 4В+5В=9В =источнику питания.

R=U/I=4В/0.02А=200 Ом