Електрон влітає в магнітне поле з індукцією В = 2*10^-2 Тл перпендикулярно до ліній магнітного

поля. Знайти кутову швидкість обертання електрона по колу. Відповідь: ω = 3,5*10^9 рад/с

Ответы на вопрос

Отвечает Авдонин Евгений.

Ответ:

3.5*10^9 (рад/с)

Объяснение:

Fл=qBv*sin(a)

(sin(a)=1)

Fл=ma=(m*v^2)/R

qB=(mv)/R

ω=v/R

qB=mω --> ω=qB/m

ω=(1.6*10^-19*2*10^-2)/(9.1*10^-31) = 10^10 * 0.35 = 3.5*10^9 (рад/с)