Який тиск створює ртуть висотою 5 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хистова Кристина.

Ответ:

6664 Па

Объяснение:

p=ρ*g*h

h=5 см=0.05 м

ρ=13600 кг/м³

p=13600*9.8*0.05=6664 Па