ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО РОЗВЯЗАТИ ЗАДУЧУ ДАМ 20б Тіло падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює

висота з якої падало тіло, якщо швидкість в момент падіння на поверхню Землі 4 м/с.допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганьшин Данила.

Ответ:

Еп =Ек

mgh =  \frac{m {v}^{2} }{2}

h =  \frac{ {v}^{2} }{2g}  = \frac{ {4}^{2} }{2 \times 10}  =  \frac{16}{20}  = 0.8

h=0,8м