Поїзд, що рухається зі швидкістю 54 км/год, став рухатися рівносповільнено з прискоренням –0,4

м/с2. Через який час швидкість його зменшиться у 3 рази, і який шлях він пройде за цей час​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаммедов Нуржигит.

Ответ:

1 м/с = 3,6 км/ч, 54 км/ч = 15 м/с, закон движения тогда v =15 -0,4t, V(0)=15

V(t) = 5м/с=15-0,4 t, 0,4t =10, t= 25 сек. Путь S(t)=15t-0,2t² S(25)=375-125=250 м

Объяснение: