9.Напруга в електро мережі 3 кВ, сила струму, яку споживає двигун, — 2 кА.Визначте потужність

двигуна. 10. Сила струму в нагрівальному елементі електричної праски становить 5 А, опір елемента — 40 Ом. Яка кількість теплоти виділяється в нагрівальному елементі за 5 хв? 11. Під час нікелювання виробу за 0,5 год на катоді виділилося 1 г нікелю. Якою приблизно була сила струму в процесі нікелювання?

Ответы на вопрос

Отвечает Комов Кирилл.

Ответ:

1)P=U*I

P=3000В*2000 А=6МВт

Ответ :Р=6 МВт

2)Q=I^2*R*t

Q=(5) ^2*40*300=300 000 Дж=300 кДж

Ответ :Q=300 кДж

3)m=k*q=k*I*t

k=3*10^-7

I=m/k*t

I=0,001/3*10^-7*1800=1,85 А

Ответ :I=1,85 A