Підйомний механізм потужністю 65Вт рівномірно піднімає на тросі гранітний камінь об'ємом 10дм3. З

якою швидкістю рухається камінь?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Егор.

Ответ:

Объяснение:

1)

Плотность гранита:

ρ = 2 600 кг/м³

Объем камня:

V = 10 дм³ = 10·10⁻³ м³

Масса камня:

m = ρ·V = 2 600·10·10⁻³ = 26 кг

Сила тяжести камня:

F = m·g = 26·10 = 260 Н

2)

Из формулы:

N = F·v

Скорость:

v = N / F

v = 65 / 260 ≈ 0,25 м/с