У провіднику 20 секунд протікав електричний струм силою 3 А . Визначте роботу струму , якщо напруга

4 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

A=I*U*t

A=3*4*20=240 Дж

Ответ :A=240 Дж