Каністру,яка вміщує 20 кг води наповнили бензином.Визначте масу бензину в каністрі. Допоможіть будь

ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Довгополый Виталик.

Объем канистры V=m|p=20/1000=0,02 м3
Масса бензина m=p1*V=700*0,02=14 кг