Массасы 250г дене 15 м/с жылдамдықпен вертикаль жоғары лақтырылды. (Ауаның кедергісі ескерілмейді.

g= 10Н/кг) а. Дененің лақтырылған мезеттегі кинетикалық

Ответы на вопрос

Отвечает Кулик Ольга.

Ответ:

Ек=m*v^2/2

Ek=0,25*(15)^2/2=28,125 Дж

Ответ :Ек=28,125 Дж