скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 8 хв, якщо сила струму в колі

0,5а?

Ответы на вопрос

Отвечает Трибунский Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 8 мин = 480 c

I = 0,5 A

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - модуль заряда электрона

______________________

N - ?

Заряд:

q = I·t = 0,5·480 = 240 Кл

N = q / e = 240 / 1,6·10⁻¹⁹ ≈ 1,5·10²¹  электронов