Обчисліть роботу, яку виконує електричний струм за 900 с електродвигуна дитячої іграшки, якщо

напруга на двигуні становить 10 В, а сила струму в обмотці 0,8 А. СКАА ДАЮ 40 БАЛЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Мария.

Ответ:

Дано

t=900 c

U=10 B

I=0,8 A

A-?

Решение

А=I*U*t

A=0,8*10*900=7200 Дж=7,2 кДж

Ответ :А=7,2 кДж