.Спіраль електричної плитки має опір 10 Ом і споживає струм силою 0,5 А. Яка кількість теплоти

виділяється плиткою за 0,5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Диана.

Ответ:

4,5 кДж

Объяснение:

R=10 Ом

I=0,5 А.

t= 0,5 ч = 1800 с

Q=?

Q=I^2*R*t = 0.5^2*10*1800 = 4.5 кило Джоуля