реактивний літак розганяється зі стану спокою до швидкості на 0,8 кілометрів за годину подолавши 10

км. З яким прискоренням рухається?

Ответы на вопрос

Отвечает Семичастнов Женя.

Ответ:

32 м/с²

Объяснение:

Дано :

V=0,8 км/с , что равняется 800 м/с

S=10 км = 10×10³

V0=0м/с

а-? м/с²

Решение :

рисуем график

Sx=Vx²-V²ox/2ax

Sx=S,Vx=V,

V0x=0, ax=a

S=v²/2a=>a=v²/2s

a=(800м/с)/2×10×10³=640000м²/с²/2×10⁴=32м/с²