Для нагрівання двох рідин було затрачено однакову кількість теплоти. У першій посудині вода

нагрілась на 50 °С. У другій посудині невідома рідина, маса якої була удвічі більшою, ніж маса води, нагрілась на 42 °С. Знехтувавши теплоємніс- Tю посудин, визначте питому теплоємність невідомої рідини

Ответы на вопрос

Отвечает Пичугина Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Dano:

c1=4,218кДж/(кг·К)

Δt1 = 50°C

Δt2 = 42°C

m2 = 2 * m1

Q1 = Q2

c2 - ?

Q = c * m * Δt, де с - Питома теплоємність

Q1 = c1 * m1 * Δt1

Q2 = c2 * m2 * Δt2

Прирівняємо:

c1 * m1 * Δt1 = c2 * m2 * Δt2⇒

c2 = c1 * m1 * Δt1 / m2 * Δt2

Замінемо масу

c2 = c1  * m1 *Δt1 / 2 * m1 * Δt2

Скоротимо масу

с2 = c1  * Δt1 / 2 * Δt2

підставити сюди данні

Отвечает Соломенникова Катя.

Q1=c1*m*Δt1   вода

Q2=c2*2m*Δt2  неизвестная жидкость

Q1=Q2 по условию; с(воды)=4200 Дж/кг*°С

4200*m*50=c2*2m*42  разделим на m

c2=4200*50/(2*42)=100 * 25=2500 Дж/кг*°С  -  спирт.