на кульку масою 50 г у напрямку її руху діє постійна сила 150 мН. Запишіть рівняння залежності

швидкості руху кульки від часу, якщо її початкова швидкість становила 2 м за с

Ответы на вопрос

Отвечает Китаева Яна.

дано:

m=50г=0,05кг

F=150мН=0,15Н

Vo=2м/с

V(t)-?

запишем общий вид уравнения зависимости скорости от времени

V=Vo+at (1) 

используя второй закон Ньютона F=ma выразим а=F/m

a=0,15/0,05=3м/с2 и подставим в уравнение (1)

V=2+3t