Яка EPC індукції виникає внаслідок того, що магнітнийпотік, який пронизує контурпровідника,

рівномірнозбільшився з 1,4 до 1,9 Bб за50 мс? Визначте також силуіндукційного струму, якщовідомо, що опір контурустановить 4 Ом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сочинская Анна.

Ответ:

10 B    2.5 A

Объяснение:

ΔФ=1.9-1.4=0.5 Вб    Δt=0.05 c    R=4 Ом    E=?   I=?

===

E=ΔФ/Δt=0.5/0.05=10 B

I=E/R=10/4=2.5 A

=======================